• 0348 8133255
  • ozmentekno@hotmail.com

HAKKIMIZDA

Bilgisayar , Kamera Güvenlik Sistemleri , Web Tasarım Üzerine 2009 yılında KİLİS’de kurulan firmamız, müşteri memnuniyetinden aldığı güçle bu günlere emin adımlarla gelmiştir. Bundan sonra da aynı kararlılıkla müşterilerini daha iyi noktalara getirmek için sürekli çalışmaya devam edecektir.
En son teknolojiyi en uygun fiyata müşterilerine götürmeyi kendine görev edinen firmamız, bilgisayar donanımları, bilgisayar yazılımları ve teknik desteğiyle her an müşterilerinin yanındadır.
ÖZMEN TEKNO , memnun kalmış müşterisine her konuda profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Tecrübeli, güvenilir, çözüm üretebilen, kaliteli bir hizmetle kaliteli bir iş yapmak istiyorsanız bizi mutlaka denemelisiniz.

ÜRÜN SATIŞI

ÖZMEN TEKNO BİLİŞİM SİSTEMLERİ Bilgisayar, güvenlik ve iletişim sistemlerindeki teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda onlara en uygun çözümleri sunar. Bu çözümlerde ÖZMEN TEKNO için esas olan müşteri memnuniyetidir. Kendi alanındaki en kaliteli, en güvenilir ve en sorunsuz satış sonrası hizmeti veren markaları müşterilerine sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

PC BAKIM VE TAMİRİ

ÖZMEN TEKNO BİLİŞİM SİSTEMLERİ deneyimli teknik servis personeliyle müşteri memnuniyeti prensibi ile en kısa sürede sorunu tespit ederek, müşterilerine uygun az maliyetli çözümler üretir.Ev ya da iş yerlerindede onarım yapmaktadır.

+Genel bilgisayar bakımı

+Virüs temizleme +

+Arıza tespit

+Bozuk Hdd’den veri kurtarma

+Parça değişimi

+İşletim sistemi kurulumu ve recovery

+Driver temini ve driver yükleme

+İhtiyaca göre bilgisayar toplama