• 0348 8133255
  • ozmentekno@hotmail.com

WEB TASARIM

Kreatif, özgün ve tamamen firmanızı yansıtan  web site tasarımlarımız ile mevcut müşterilerinize karşı daha şeffaf,güven veren firmanıza yeni müşteriler kazandıran web siteler inşaa ediyoruz. Web Tasarım sürecine başlamadan önce firma adresinizde sizinle görüşüyor, firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıyarak firmanız için en uygun çalışmayı tasarlıyoruz. Sürecin her aşamasında sizinle iletişim halinde bulunarak, tasarım sürecinin daha hızlı ve hatasız olarak tamamlanmasını sağlıyoruz. Firmamızca tasarımı yapılan tüm web siteler, webde yayınlanmadan önce tarafımızca birçok testten geçirilerek yayınlanmaktadır. Yayına girmesinin ardından, 1 yıl boyunca web siteniz tarafımızca belirli aralıklarla kontrol edilecek, ortaya çıkabilecek  tüm sorunlar tarafımızca giderilecektir. Tüm web siteler Hack vb. saldırılara karşı  bulut sunucularda   yedeklenmektedir. Web tasarım konusunda bize güvenenler, etkili ve güvenli bir web sitelerinin olduğunu her zaman hissederler… 

Web tasarım hizmetleri dahilinde alacağınız hizmetler neleri kapsıyor olacak.

 Web site tasarımı,yazılımı alan adı hosting hizmeti.

Web sitenizin arama motorlarına uygun kiriterlerde yapılması. Web sitenizin seooptimizasyon çalışmaları yapılıyor.

 Web sitenizin arama motorlarına kayıt işlemleri.

Web siteniz google de aramalarda çıkması için  googleoptimizasyonu uygulanması. 

Web sitenizi internet ortamında tanınması ve markalaşmanızı sağlıyor. 

Web sitenizi güncellemelerini sürekli desteklenmesi. 

Web sitenizin güvenliği sağlanır. 

Web reklam çalışmalarını düzenlemek ve firmayı tanıtımını sağlar.

 Logo tasarım ve banner tasarımı hizmeti. 

Web tasarım da hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak ve web tasarım teknolojilerini takip ederek sürekli gelişen ve büyüyen internette web tasarım hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin web sitelerini arama motorlarına uygun tasarım ve yazılımlarımızla hizmet vermekteyiz.ÖZMEN TEKNO web tasarımı yaptığımız tüm müşterilerimize daimi hizmet,isteklerine anında profesyonel çözümler üreterek yıllardır çizgimizden sapmadan hizmetimizi en iyi şekilde sürdürmekteyiz.Eğer bir web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz web tasarım hizmeti alacağınız kişi yada web tasarım firmasının mutlaka referanslarını inceleyiniz ve çalıştığı firmayı arayarak bilgi almanızda fayda fardır. 

ÖZMEN TEKNO sadece bir firmanın web sitesini yapıp teslim etmiyor ayrıca firmayı internet reklam konusunda doğru adımlar atmasını sağlayarak çalıştığımız firmaları internetten iş alma oranını yükselterek verdiği paranın karşılığınıda almasını sağlıyoruz.